český malíř kolem pol. 20. stol. - Ve žních

Olej na plátně, 50x65 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

český malíř kolem pol. 20. stol.
28779. Ve žních
Dražba ukončena:27.02.2019 18:46:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 09.02.2019 18:16:46 4450