český malíř po pol. 20. stol. - Spirály

Akvarel, 40x25 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Papír mírně poškozen.

český malíř po pol. 20. stol.
51806. Spirály
Dražba ukončena:29.10.2020 20:04:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč