český malíř přelomu 19. a 20. století - Černovlasá dívka z profilu

Barevná kresba, 43x33 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

český malíř přelomu 19. a 20. století
3772. Černovlasá dívka z profilu
Dražba ukončena:28.01.2016 19:52:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč