český malíř přelomu 19. a 20. století - Konvolut 2 obrazů - Chlapec a Dívka

Pastely, oba 65x50 cm. Nesignováno. 1x Rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

český malíř přelomu 19. a 20. století
54738. Konvolut 2 obrazů - Chlapec a Dívka
Dražba ukončena:27.01.2021 21:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč