český malíř přelomu 19. a 20. století

304213. Portrét muže s bradkou

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu. 28x22 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.03.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč