český malíř přelomu 19. a 20. století - Procházka u vody

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 25x38 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

český malíř přelomu 19. a 20. století
41058. Procházka u vody
Dražba ukončena:27.02.2020 20:50:14
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 700 Kč