český malíř první poloviny 20. století - Půl akt

Olej na plátně, 67x55 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

český malíř první poloviny 20. století
46517. Půl akt
Dražba ukončena:25.06.2020 20:55:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 000 Kč