Český malíř 1. pol. 20. stol.

52883. Dramatická krajina

popis: Olej na překližce, 36x46 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.11.2020 22:08:38

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 300 Kč