Český malíř 1. pol. 20. stol. - Dramatická krajina

Olej na překližce, 36x46 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
52883. Dramatická krajina
Dražba ukončena:25.11.2020 22:08:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč