český sochař 1.pol. 20.stol. - Bojovník na koni

Bronz, celková výška 33 cm. Nesignováno.

Pozn.: Míně poškozeno.

český sochař 1.pol. 20.stol.
47463. Bojovník na koni
Dražba ukončena:30.07.2020 20:20:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč