český sochař 1.pol. 20.stol. - Fotbalista Jiří Cacák

Sádra, výška: 41 cm.

Pozn.: Poškozeno.

český sochař 1.pol. 20.stol.
38843. Fotbalista Jiří Cacák
Dražba ukončena:12.12.2019 19:51:00
Vyvolávací cena:600 Kč
nebylo vydraženo