MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sádra, výška: 41 cm.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
český sochař 1.pol. 20.stol.
38843. Fotbalista Jiří Cacák
Dražba ukončena:
12.12.2019 19:51:00
Vyvolávací cena:
600 Kč
nebylo vydraženo
Zpět na aukční výsledky