český sochař 1.pol. 20.stol. - Žena s miskou

Bronz (reliéf), výška: 54 cm. Nesignováno.

český sochař 1.pol. 20.stol.
21653. Žena s miskou
Dražba ukončena:28.06.2018 22:41:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:9 000 Kč