MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Bronz (reliéf), výška: 54 cm. Nesignováno.
> zpět na aukční výsledky
český sochař 1.pol. 20.stol.
21653. Žena s miskou
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
600 Kč
vydraženo za:
9 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
9 000 Kč
318
8 500 Kč
limit (28.06.2018 14:54:23)
3759
8 500 Kč
318
8 000 Kč
limit (28.06.2018 14:54:18)
3759
7 500 Kč
318
7 000 Kč
limit (27.06.2018 20:01:35)
3759
6 500 Kč
1011
6 000 Kč
318
5 500 Kč
limit (26.06.2018 22:31:58)
1011
5 500 Kč
limit (26.06.2018 22:31:59)
318
3 800 Kč
limit (26.06.2018 22:31:29)
1011
3 700 Kč
318
3 600 Kč
limit (26.06.2018 1:21:51)
1011
3 500 Kč
limit (26.06.2018 1:21:50)
318
2 700 Kč
limit (26.06.2018 0:58:59)
318
2 600 Kč
limit (26.06.2018 0:58:58)
3759
2 100 Kč
limit (26.06.2018 0:58:42)
3759
2 000 Kč
limit (26.06.2018 0:58:41)
318
1 500 Kč
limit (26.06.2018 0:58:26)
3759
1 400 Kč
318
1 300 Kč
limit (25.06.2018 20:55:13)
3759
1 200 Kč
831
1 100 Kč
1011
1 000 Kč
3967
900 Kč
238
800 Kč
58
700 Kč
3967
600 Kč
1011