český sochař kolem poloviny 20. stol. - Váza s motivem srnek a jelena - žlutá

Keramika, výška 32 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

český sochař kolem poloviny 20. stol.
302616. Váza s motivem srnek a jelena - žlutá
Dražba ukončena:13.12.2019 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 05.12.2019 8:18:30 831