český sochař počátku 20. stol.

53247. Dívka s účesem ve stylu Biedermaier

popis: Bronz, celková výška 17 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 11 dnů, 6 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:51:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 300 Kč