MENU
Vstup do aukce
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
142. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
7. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Rámovány.
Pozn.: Rámy poškozeny.
> zpět na aukční výsledky
čeští malíři 20. stol.
3971. Soubor 4 olejomaleb
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
700 Kč
vydraženo za:
1 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 300 Kč
292
1 200 Kč
1258
1 100 Kč
292
1 000 Kč
limit (30.03.2016 19:43:51)
849
1 000 Kč
292
900 Kč
limit (29.03.2016 0:38:05)
849
800 Kč
849
700 Kč
1277