čeští malíři 20. stol. - Soubor 8- mi prací

Různé malířské techniky, některé rámovány, některé zaskleny.

Pozn.: Mírně poškozeny.

čeští malíři 20. stol.
11970. Soubor 8- mi prací
Dražba ukončena:29.06.2017 19:41:06
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč