Chabert - Jarní krajina

Olej na plátně, 35x45 cm, signováno vpravo dole Chabert, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Chabert
12566. Jarní krajina
Dražba ukončena:21.09.2017 19:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč