Chaloupka - Cesta u borovic

Olej na kartonu, 51x40 cm, signováno vpravo dole Chaloupka, nerámováno.

4073. Cesta u borovic
Dražba ukončena:30.03.2016 21:30:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:400 Kč

400 Kč 30.03.2016 19:25:42 1016
300 Kč 29.03.2016 23:40:49 1277