Charvátová - Měsíčná noc

Olej na sololitu, 34x25 cm. Signováno vpravo dole Charvátová 88. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Charvátová
301411. Měsíčná noc
Dražba ukončena:12.10.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč