Chicanobu - Gejši

Dřevořez, 34x24 cm. Značeno vpravo. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Chicanobu
42987. Gejši
Dražba ukončena:15.04.2020 21:22:22
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč