Chitussi - Mokřady

Litografie, 18x25 cm. Signováno vlevo dole. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

Chitussi
37240. Mokřady
Dražba ukončena:13.11.2019 20:38:34
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč