Ch.Schmidt - Lesní říčka

Olej na plátně. 54x80 cm. Signováno vpravo dole Ch.Schmidt. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Ch.Schmidt
41148. Lesní říčka
Dražba ukončena:27.02.2020 22:01:47
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč