Čína 1. pol. 20. stol.

53203. Jeden z 8 nesmrtelných

popis: Dřevo, výška: 104 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 11 dnů, 5 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 700 Kč