Čína 1. pol. 20. stol. - Jeden z 8 nesmrtelných

Dřevo, výška: 104 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čína 1. pol. 20. stol.
53203. Jeden z 8 nesmrtelných
Dražba ukončena:09.12.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč