Čína 1. pol. 20. stol.

53203. Jeden z 8 nesmrtelných

popis: Dřevo, výška: 104 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč