Čína 1. polovina 19.století - Čínská hudebnice

Malba na rýžovém papíře, 11x6 cm. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír poškozen.

Čína 1. polovina 19.století
45981. Čínská hudebnice
Dražba ukončena:10.06.2020 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo