Čína 1. třetina 20. stol. - Budha

Svitek, 214x106 cm. Značeno vlevo nahoře.

Pozn.: Mírně poškozeno. Papír mimo tiskovou plochu poškozen.

Čína 1. třetina 20. stol.
39373. Budha
Dražba ukončena:15.01.2020 22:49:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 15.01.2020 22:44:37 3133
1 000 Kč 25.12.2019 5:32:28 238