Čína, 19. stol. - Párové sochy: Čínští mniši

Dřevo, polychrom, zlacení, výška 48 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Čína, 19. stol.
38838. Párové sochy: Čínští mniši
Dražba ukončena:12.12.2019 19:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč