Čína 20. stol.

52260. Soubor 5 dřevořezů - Samurajové a monstra

popis: Soubor 5 staročínských dřevořezů, 19x12 cm. Všechny signovány v tisku. Volné listy.

zbývá: 18 dnů, 17 hodin

konec dražby: 11.11.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen