Čína počátek 20. století - Soubor tří obrazů

Tuš a barvy na hedvábí v brokátové montáž, stejné rozměry 20,5x15,5 cm, rámováno, paspartováno, zaskleno.

Pozn.: Rámy poškozeny.

Čína počátek 20. století
2344. Soubor tří obrazů
Dražba ukončena:27.05.2015 21:39:04
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč