Čína - Soubor 3 akvarelů

Všechny 64x66 cm. Signovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno

Čína
35936. Soubor 3 akvarelů
Dražba ukončena:16.10.2019 22:13:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč