čínský malíř 1.pol. 20. stol.

25429. Západ slunce

popis: Olej na kartonu, 38x45 cm. Signováno vpravo dole. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.11.2018 23:09:27

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč