Claus Jensen - Moře

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Claus Jensen. Rám.

Pozn.: Malba místy poškozena.

Claus Jensen
19547. Moře
Dražba ukončena:25.04.2018 18:30:12
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:11 000 Kč