Colever - Moře s domem

Olej na překližce 46x41 cm Signováno vlevo dole Rámováno

Stav: Rám mírně poškozen, Malba poškozena

38027. Moře s domem
Dražba ukončena:27.11.2019 22:14:58
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 200 Kč