Neznámý autor - Čtyři obrazy života pijáka

Nejdelší strana: 31 cm

Litografie, 8x21 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Neznámý autor
89329. Čtyři obrazy života pijáka
Dražba ukončena:29.01.2023 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč