Cyril Bouda - Děkuji srdečně za připomenutí, že je mi 70 let

Litografie, 14x19 cm. Signováno vpravo dole C. Bouda. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

34445. Děkuji srdečně za připomenutí, že je mi 70 let
Dražba ukončena:18.09.2019 20:43:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč