Cyril Bouda - Kočka u krbu

Litografie, 26x24 cm. Monogramováno vpravo dole v tisku CB a signováno vpravo dole tužkou s věnováním: Milému příteli J.C. Vondroušovi 1944 Cyril Bouda. Volný list.

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

34630. Kočka u krbu
Dražba ukončena:19.09.2019 20:17:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 100 Kč