Cyril Bouda - Konvolut 2 grafických listů

Knižní ilustrace, 24x16 cm a 22x15 cm. Signováno vpravo dole Cyril Bouda. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: 1x rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

57027. Konvolut 2 grafických listů
Dražba ukončena:18.03.2021 20:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo