Cyril Bouda - Krajina se vsí

Olej na plátně, 65x80 cm. Signováno vlevo dole C. Bouda. Rám.

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

Cyril Bouda
35279. Krajina se vsí
Dražba ukončena:26.09.2019 19:26:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:24 000 Kč