Cyril Bouda - Ladič pian

Litografie, 19x12 cm. Signováno vpravo dole C. Bouda. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

Cyril Bouda
34397. Ladič pian
Dražba ukončena:18.09.2019 19:56:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 500 Kč