Cyril Bouda

37166. Stan

popis: Litografie, 24x19 cm. Monogramováno vpravo dole v tisku CB a signováno vpravo dole tužkou C. Bouda. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

dražba ukončena: 13.11.2019 19:20:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč