Cyril Bouda - U vesnice

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, 30x39 cm, signováno vpravo dole C. Bouda, ram, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha
Absolvent UMPRUM v Praze (1923; prof. Fr. Kysela). Poté úspěšně dostudoval (1926) i na AVU u prof. Švabinského. Vycestoval do Dalmácie, Francie a Itálie. V rané tvorbě se cítil býti spíše malířem. Tvořil malby z jižních Čech a Turnovska. Od roku 1933, kdy začínal využívat techniku mědirytiny byla jeho díla převážně grafická. Významný tvůrce knižních ilustrací, titulních listů a obálek. Provedl návrhy na dvě okna v chrámu sv. Víta. Kromě svých četných grafik se v průběhu této činnosti stále částečně věnoval malbě, když vytvořil mnoho krajin z okolí Prahy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

vydraženo
Cyril Bouda
14640. U vesnice
Dražba ukončena:29.11.2017 20:57:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
6 000 Kč limit (18.11.2017 20:45:49) 135
5 500 Kč 18.11.2017 20:45:50 2105
5 000 Kč limit (18.11.2017 20:45:42) 135
4 900 Kč 18.11.2017 20:45:43 2105
4 800 Kč limit (18.11.2017 20:45:35) 135
4 700 Kč 18.11.2017 20:45:36 2105
4 600 Kč limit (18.11.2017 20:45:27) 135
4 500 Kč 18.11.2017 20:45:28 2105
4 400 Kč limit (18.11.2017 20:45:23) 135
4 300 Kč 18.11.2017 20:45:24 2105
4 200 Kč limit (02.11.2017 4:16:03) 135
4 100 Kč limit (02.11.2017 4:16:02) 2216
3 700 Kč limit (01.11.2017 2:41:31) 135
3 600 Kč limit (01.11.2017 2:41:30) 2216
3 200 Kč limit (01.11.2017 2:41:02) 135
3 100 Kč limit (01.11.2017 2:41:01) 2216
2 700 Kč limit (01.11.2017 2:40:39) 135
2 600 Kč limit (01.11.2017 2:40:38) 2216
2 300 Kč limit (01.11.2017 2:40:10) 135
2 200 Kč 01.11.2017 2:40:11 2216
2 100 Kč limit (28.10.2017 13:42:52) 135
2 000 Kč limit (28.10.2017 13:42:51) 831
1 200 Kč limit (28.10.2017 13:41:39) 831
1 100 Kč 28.10.2017 13:41:40 135
1 000 Kč limit (28.10.2017 9:46:57) 831
900 Kč 27.10.2017 18:37:23 2117
800 Kč 27.10.2017 11:33:06 849
700 Kč 26.10.2017 23:43:29 238
600 Kč 26.10.2017 22:50:30 2533