Cyril Bouda - Zátiší s houslemi

Akvarel, 42x57 cm. Signováno vlevo dole C. Bouda. Rám, sklo.

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

24881. Zátiší s houslemi
Dražba ukončena:28.11.2018 18:05:37
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:19 000 Kč