D. Černá, J. Matěják, O. Vaicová, V. Pokorný, B.Dlouhý - Soubor 5- ti grafických listů českých autorů 20. století

Lept, linoryt, litografie, rozměry 57x42 cm, 42x31 cm, 30x42 cm, 41x29 cm, 28x18 cm, všechny signovány, volné listy.

D. Černá, J. Matěják, O. Vaicová, V. Pokorný, B.Dlouhý
13142. Soubor 5- ti grafických listů českých autorů 20. století
Dražba ukončena:12.10.2017 19:02:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 200 Kč

1 200 Kč 18.08.2017 10:28:26 1195