Dagmar Berková - Vlaštovka

Barevná litografie, 10x16 cm, signováno vpravo dole D. Berková 1979, rám, pasparta, zaskleno.

1922, Vídeň
Studentka ŠUŘ a VŠUP (prof. F. Muzika). Zabývá se grafikou a ilustrací dětských knih. Stala se autorkou několika loutkových filmů.

2223. Vlaštovka
Dražba ukončena:27.05.2015 19:31:00
Vyvolávací cena:150 Kč
vydraženo za:650 Kč