Olej na plátně, 49x30 cm. Signováno vlevo dole Dagmar Šimková. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodila se v Praze roku 1955. Studovala střední výtvarnou školu na Hollarově nám a dále soukromě u malíře M.Kesla a u sochaře prof. Duška. V letech totality jí bylo znemožněno vystavovat. V současnosti se její obrazy, sochy a loutky nacházejí v mnoha veřejných a soukromých sbírkách,