Dagmar Šimková - Ahoj moře

Olej na plátně, 49x30 cm. Signováno vlevo dole Dagmar Šimková. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodila se v Praze roku 1955. Studovala střední výtvarnou školu na Hollarově nám a dále soukromě u malíře M.Kesla a u sochaře prof. Duška. V letech totality jí bylo znemožněno vystavovat. V současnosti se její obrazy, sochy a loutky nacházejí v mnoha veřejných a soukromých sbírkách,

Dagmar Šimková
22330. Ahoj moře
Dražba ukončena:26.09.2018 18:57:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč