František Daněk - Sedláček - Jaro u Trosek

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vlevo dole Daněk- Sedláček. Rám.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

36796. Jaro u Trosek
Dražba ukončena:31.10.2019 21:40:40
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč