František Daněk Sedláček - Zátiší s ovocem

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 27x41 cm. Signováno vlevo dole Daněk Sedláček. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

František Daněk Sedláček
39018. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:12.12.2019 22:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč