Daniela Benešová

55217. Houby s vázou

popis: Olej na kartonu, 35x40 cm. Signováno vlevo dole Benešová. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

zbývá: 29 dnů, 14 hodin

konec dražby: 17.02.2021 20:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen