datováno 1853

48398. Balkánský ranhojič

popis: Kombinovaná technika, 35x24 cm. Nesignováno. Datováno vpravo dole 1853. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu sběratelský přípis Theodore Valerio.

zbývá: 20 dnů, 10 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:33:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen