datováno 1853 - Balkánský ranhojič

Kombinovaná technika, 35x24 cm. Nesignováno. Datováno vpravo dole 1853. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu sběratelský přípis Theodore Valerio.

datováno 1853
48398. Balkánský ranhojič
Dražba ukončena:26.08.2020 19:33:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč