Delft, 20. stol.

22982. Váza s víkem

popis: Keramika, výška 33 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 17.10.2018 19:48:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 17.10.2018 18:59:15 766