Dennel - Dívka v nedbalkách

Lept, 29x22 cm. Signováno vpravo dole v tisku Dennel. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír poškozené.

Dennel
19872. Dívka v nedbalkách
Dražba ukončena:26.04.2018 19:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 25.04.2018 15:37:32 766