D.John

303641. Pohled na Pražský hrad

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 30x40 cm. Signováno vlevo dole D. John. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 16.02.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč