D.John - Pohled na Pražský hrad

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 30x40 cm. Signováno vlevo dole D. John. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

D.John
303641. Pohled na Pražský hrad
Dražba ukončena:16.02.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč